Slide background
Slide background
Slide background
Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

 madeleineיהודית שוורץ

ליהודית שוורץ ניסיון עשיר בעבודה בתחום הדיסלקסיה, ליקויי הלמידה והפרעות קשב וריכוז. היא יועצת להורים ומורים לגבי הדרך הטובה ביותר לשלב ילדים לתוך כיתה רגילה וסביבה ביתית, תוך דגש על כישורי ארגון ומוטיבציה. היא מארגנת הרצאות ודיונים עם מומחים. יושבת ראש קבוצת התמיכה של “עזרה” להורים לילדים עם דיסלקסיה, ליקויי למידה והפרעות קשב וריכוז, קבוצת התמיכה של “עזרה” למבוגרים ולצעירים עם הפרעות קשב וריכוז. מייצגת את “עזרה” בפורום הארצי לקבוצות תמיכה לליקויי למידה.

שיטת דייוויס, מנהלת DDA ישראל

ליהודית ניסיון אישי של השינוי שמחוללת שיטת דייוויס בחיים של אדם. לאחר שהשתכנעה מיעילות השיטה, היא עברה תקופה ממושכת של הכשרה וקיבלה רשיון כמנחה-יועצת בשיטת דייוויס ממכון דייוויס בקליפורניה, ארה”ב. היא עובדת כמנחה-יועצת בשיטת דייוויס באנגלית ובעברית, ומנחה ומדריכה ילדים ומבוגרים עם ליקויי למידה קלים והפרעות קשב וריכוז. פרסמה את הספר “מתנת הדיסלקסיה” בתרגום עברי ורוסי. עובדת עם תלמידים בישראל, ארה”ב, אירופה ורוסיה.

הכשרה

לקחה קורסים בישראל ובחו”ל בנושא עבודה עם ילדים ומבוגרים לקויי למידה. לקחה קורסים בהורות. קורסים נוספים ב-NLP ואימון. השתתפה בכנסים רבים בנושאי לקויי למידה והפרעות קשב וריכוז. מכירה חוג רחב של מומחים בתחום לקויי הלמידה והפרעות קשב וריכוז אשר מסייעים לה בייעוץ ועצות.

לובה אליבש – בעלת רישיון מ-DDAI מאז 2004, רשומה 24629#

luba

לובה תמיד נמשכה לעבודה עם אנשים, מבוגרים וילדים, כדי לשפר את חייהם. יש לה ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים וילדים במסגרות בלתי-פורמליות כמו מרכזים קהילתיים ותוכניות לאחר שעות הלימודים. לובה אוהבת את עבודתה כמנחה-יועצת מוסכמת בשיטת דייוויס במרכז לשינוי עצמי ברעננה, כי היא יכולה לראות כיצד זה משפר את חייהם של לקוחותיה.

כדוברת רוסית, לובה יעילה במיוחד בעבודה עם עולים מרוסיה. תוך שימוש בתרגום הרוסי של הספר “מתנת הדיסלקסיה”, לובה מסייעת לאנשים לפתור את האתגרים שלהם הקשורים לדיסלקסיה. היא מאמינה ששיטת דייוויס מסייעת להם גם בלימוד עברית. לובה עובדת עם תלמידים בישראל וברוסיה.

הכשרה – ללובה תואר בהנדסה בהתמחות בהידרוגאולוגיה ממכון הסקר הגאולוגי בטשקנט, ברה”מ. יש לה רישיון כמורה לחינוך גופני מבי”ס המתמחה בספורט בטשקנט, ברה”מ, ורישיון כמורה לחינוך גופני לקשישים ממכון ווינגייט לספורט בנתניה. לובה מוסמכת כמנחה-יועצת בשיטת דייוויס ומעבירה תכניות תיקון דיסלקסיה בשיטת דייוויס בעברית וברוסית. היא למדה גם קורסים ברייקי.

ניתן ליצור קשר עם לובה: elibash.luba691@gmail.com
נייד: 052-6363691 טל’: 03-5497393

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech